Ми говоримо українською

A gdy doszło do nieszczęścia

POGOTOWIE POGRZEBOWE naszego Domu Pogrzebowego to wyspecjalizowany zespół, którego zadaniem jest odebranie ciała z domu, szpitala lub miejsca nagłej śmierci, i przewiezienie do chłodni. W tym czasie będziecie mogli załatwić formalności urzędowe oraz przygotować pogrzeb.

Przeczytaj informator KROK PO KROKU (powyżej) by poznać szczegóły związane z postępowaniem w chwili, gdy odeszła osoba Ci bliska.

POGOTOWIE POGRZEBOWE pozostaje w stanie gotowości przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy zadzwoń: 94-343-25-13,
                                 607 82 84 80

Wszelkie informacje związane z pochówkiem, w tym ceny, znajdziesz w dziale POGRZEBY.

Uwaga:

Jeśli chcesz, by zmarły do czasu pogrzebu pozostał w domu, jeśli chcesz sam zająć się organizacją pogrzebu, pamiętaj, że ciało należy pochować najpóźniej po 72 godzinach od momentu śmierci. Jeśli jednak nie jest to możliwe, ciało należy przewieźć do chłodni naszego Domu Pogrzebowego. W przypadku, gdy zmarły odszedł z powodu choroby zakaźnej, pogrzeb musi się odbyć w ciągu 24 godzin.

Obecnie realizujemy projekt „Zwiększenie jakości i dostępności usług firmy „Wrotniewscy” S.C. w wyniku wdrożenia innowacji produktowej i procesowej w zakresie świadczenia usług pogrzebowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.