Ми говоримо українською

POGRZEB W DNIU KREMACJI

Elastyczne godziny pracy krematorium pozwolą na przygotowanie pogrzebu w dniu kremacji; jesteśmy jedną z nielicznych firm na Pomorzu, która obecnie może to zagwarantować. Zlecając nam organizację pogrzebu z kremacją możecie Państwo w jednym dniu godnie pożegnać zmarłego, skremować oraz odprowadzić na miejsce ostatniego spoczynku. Pozwoli to waszej rodzinie i przyjaciołom pożegnać się ze zmarłym i uczestniczyć we wszystkich etapach pogrzebu.


PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI

Pogrzeb z kremacją może składać się z trzech części:

1/pożegnanie - uroczystość pożegnania ciała odbywa się w jednej z naszych sal ceremonialnych. Możecie skorzystać z naszych gotowych scenariuszy lub pomożemy wam zorganizować indywidualną uroczystość. Podczas pożegnania możemy zaprezentować życiorys osoby zmarłej, przygotować dedykację muzyczną lub połączyć się internetowo z rodziną lub przyjaciółmi, którzy nie mogli przyjechać na pogrzeb. Możecie też zaprosić duchownego lub w milczeniu posłuchać muzyki.

2/kremowanie - odbywa się w naszym krematorium. Po uroczystości trumna przewożona jest do pieca. Czas spopielenia to około 3 godzin. W tym czasie możecie razem z gośćmi przejść do restauracji, czuwać w sali pożegnań lub skorzystać z ogrodu letniego.

3/złożenie/rozsypanie prochów - złożenie urny z prochami na cmentarzu. Do dyspozycji oddajemy bezpłatny bus, który zawiezie niezmotoryzowanych gości na cmentarz.


POŻEGNANIE U NAS

Wszystkie formalności i sprawy związane z pogrzebem możecie załatwić w jednym miejscu. Do waszej dyspozycji oddajemy:

- dwa biura, aby maksymalnie skrócić czas przyjmowania zlecenia - tu wypełnimy za ciebie wszystkie dokumenty i pomożemy w wyborze akcesoriów pogrzebowych. Od ręki wydrukujemy klepsydry, zamieścimy bezpłatną szczegółową informację o przebiegu uroczystości w internecie - wcześniej niż ukazują się gazety ( możemy też zamieścić biogram, kondolencje)

- wygodną poczekalnię z napojami zimnymi i gorącymi

- dwie sale pożegnań komfortowo wyposażone – dysponujemy salami na 150 i 50 osób. W każdej możemy wyświetlać życiorys osoby zmarłej, połączyć się skaypem z wybraną osobą, przeprowadzić transmisję on –line z pogrzebu, powiedzieć mowę pożegnalną

- restaurację na 100 osób – przestronna jasna sala z kominkiem pozwoli wam godnie podjąć gości i nie martwić się poczęstunkiem. Pozwoli wam też skrócić oczekiwanie na spopielenie. Zamów stypę.

- kwiaciarnię – szeroki asortyment kwiatów, wiązanek i wieńców. Zamawiając u nas kwiaty oszczędzasz czas i musisz martwić się o ich transport. Zaniesiemy je do naszej sali, a stamtąd zabierzemy je karawanami na cmentarz. Zamów kwiaty.

- ekspozycję nagrobków pod tzw. grobowczyki, czyli groby dla urn. Dla osób organizujących u nas pogrzeb 10-proc. rabatu

- pozostałe usługi od A do Z – zajrzyj na stronę nasze usługi.

Obecnie realizujemy projekt „Zwiększenie jakości i dostępności usług firmy „Wrotniewscy” S.C. w wyniku wdrożenia innowacji produktowej i procesowej w zakresie świadczenia usług pogrzebowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.