Ми говоримо українською

O nas

FIRMA WROTNIEWSCY S.C.  jest firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność w 1991 roku.
Prowadzone przez nas pogrzeby - to synonim jakości i rzetelności. Dlaczego? Bo my się staramy. Bo nam zależy.

Od 26 lat nasz Dom Pogrzebowy pomaga Wam w najcięższych chwilach; załatwiamy formalności, wyręczamy, doradzamy, pocieszamy i żegnamy. My jesteśmy z Wami, a Wy z nami – wielu z Was znamy z widzenia, i wielu znaliśmy. Jesteśmy lojalni, dyskretni , oraz zwyczajnie po ludzku troskliwi

Nie jesteśmy natomiast urzędnikami, a Wy nie jesteście klientami. Dlatego słuchamy was, rozmawiamy, potem doradzamy, a nie „obsługujemy”. Po tylu latach pracy w branży nadal współczujemy. I płaczemy.

A pieniądze? Pewnie, że są ważne. Nigdzie nikt nikomu niczego nie daje za darmo. Ale usługi pogrzebowe to zdecydowanie więcej niż „winien” i „ma”. To odpowiedzialność i pamięć, więc nie „wciskamy” i nie naciskamy. Zapłacisz dokładnie tyle, na ile będzie Cię stać, bo pomagamy żegnać ludzi, bez podziału na tych zamożnych bardziej lub mniej.

Firmę Wrotniewscy S.C. tworzą  cztery niezależne oraz oddzielnie zarządzane działy:

- POGRZEBY.WROTNIEWSCY.PL - świadczy wszelkie usługi pogrzebowe we własnym Domu Pogrzebowym.


- KREMACJEKOSZALIN.PL- świadczy usługi spopielania zwłok dla mieszkańców Koszalina i miejscowości ościennych.


- CATERINGKOSZALIN.PL / CATERINGKOLOBRZEG.PL - świadczy usługi cateringowo-restauracyjne, organizuje przyjęcia, bale, imprezy rodzinne i służowe w lokalu własnym, wskazanym lub w plenerze.


- KWIATY.WROTNIEWSCY.PL - prowadzi sprzedaż  wieńców, wiązanek, bukietów okolicznościowych, a także - na bazie własnej hurtowni - sprzedaż kwiatów żywych i sztucznych w kwiaciarni przy ul. Różanej jak i w sklepie internetowym.

Po ponad 26 latach obecności na rynku, FIRMA WROTNIEWSCY S.C. jest synonimem jakości i rzetelności oraz kompetencji. Tak postrzegają nas przede wszystkim klienci, którzy powtórnie korzystają z naszych usług, jak i partnerzy biznesowi, dostawcy. Wystarczy zapytać ich o opinię.

WAŻNE:
Firma jest przyjazna dla niepełnosprawnych
Firma pracuje w systemie HACCP
Firma jako jedna z pierwszych w branży żywieniowej (catering) w regionie uzyskała certyfikat jakości ISO 9001

WYBRANE WYRÓŻNIENIA:
Złoty Wieniec Laurowy - Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Pogrzebowych
Międzynarodowy Medal Za Zasługi Zawodowe - Actualited Madryt
Solidna Firma
Usługa roku - Środkowopomorska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej

Usługa roku - Środkowopomorska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej
Obecnie realizujemy projekt „Zwiększenie jakości i dostępności usług firmy „Wrotniewscy” S.C. w wyniku wdrożenia innowacji produktowej i procesowej w zakresie świadczenia usług pogrzebowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.