Ми говоримо українською

Kalkulator pogrzebowy został stworzony dla każdego, kto chce zorientować się w cenach produktów i usług branży pogrzebowej naszej firmy. W tym kalkulatorze zaprezentowaliśmy wszystkie dostępne narzędzia, dzięki którym możliwe jest określenie przybliżonych kosztów związanych z zorganizowaniem i przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowej. Kalkulator stanowi narzędzie informacyjne i nie zobowiązuje żadnej ze stron (klienta oraz firmy „Wrotniewscy”) do kupna/sprzedaży produktów i usług (nie jest ofertą handlową). Niektóre towary mogą być w danym momencie niedostępne lub dostępne w innym wariancie kolorystycznym. Kalkulator nie uwzględnia kosztów administracyjnych (opłaty za miejsce) cmentarzy.

Aby zacząć wpisz imię i nazwisko, możesz dodać adres email.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności (przeczytaj polityke prywatności) serwisu http://pogrzeby.wrotniewscy.pl .
Pogrzeb tradycyjny
Pogrzeb z kremacją
Obecnie realizujemy projekt „Zwiększenie jakości i dostępności usług firmy „Wrotniewscy” S.C. w wyniku wdrożenia innowacji produktowej i procesowej w zakresie świadczenia usług pogrzebowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.