Czy wiesz, co powoduje, że wybierasz ten, a nie inny dom pogrzebowy?

 
PRZEDE WSZYSTKIM ZAUFANIE
 

To więź, która tworzy się miedzy Tobą, a firmą w sposób świadomy – bo skorzystałeś już z jej usług i wiesz, że Cię nie zawiedli – albo w sposób nieświadomy, na podstawie opowieści lub obserwacji z pozycji uczestnika pogrzebu, zbudowałeś sobie obraz firmy. Tak czy inaczej, aby powierzyć ciało bliskiej Ci osoby obcym ludziom musisz ufać, że zadbają o nie tak, jakbyś to zrobił Ty.

 
PO DRUGIE, JESZCZE WIĘCEJ ZAUFANIA
 

Statystycznie, każdy z nas cztery razy w życiu podejmuje decyzje lub uczestniczy w jej podejmowaniu, a dotyczy ona przeprowadzenia pogrzebu bliskiej nam osoby. Dodajmy do tego fakt, że większość klientów – w naszej firmie ponad 96 procent – zamawia w tym samym domu pogrzebowym kolejne usługi. Wniosek z powyższego następujący; jeśli zaufaliśmy któremuś z domów pogrzebowych, to będziemy mu powierzać naszych bliskich przez całe nasze życie.

 
I NA KONIEC, WYŁĄCZNIE ZAUFANIE
 

W dwudziestoleciu międzywojennym przed koniecznością składania przysięgi podczas wystąpienia przed sądem zwolnieni byli przedstawiciele tylko dwóch profesji: notariusz oraz przedsiębiorca pogrzebowy. To były tzw. zawody zaufania publicznego.
I drugi fakt; w Polsce – w odróżnieniu od kilku krajów bloku wschodniego – nie powstała tzw. sieciówka, zajmująca się wykonywaniem usług pogrzebowych. Obecnie mamy w kraju ponad 3 tysiące firm funeralnych, a właściciele większości z nich są osobami – z imienia i nazwiska lub działalności – rozpoznawalnymi wśród lokalnej społeczności. Znowu; nie powierzasz najbliższych komuś, kogo nie znasz…

 
DLACZEGO MY?

 

01_ZDJĘCIE_wybór domu skompres
Od początku istnienia firmy wyznajemy te same wartości: robimy wszystko, by pomóc rodzinie i by rodzina miała pewność, że wszystko zrobiliśmy. Nie dajemy łapówek, nie opłacamy się księżom i medykom, nie kooperujemy z szarą strefą, uczciwie płacimy podatki, nasze ceny są jawne i takie same dla wszystkich (także klientów zagranicznych). Konkurujemy jakością, a nie donosem czy pomówieniem.

Uwzględniając wszystko to, co napisaliśmy powyżej, oraz to, że jesteś na naszej stronie internetowe, pozwól, że dodamy jedynie oczywistości:

 1. WROTNIEWSCY.PL to najstarszy zakład pogrzebowy w mieście i regionie koszalińskim.

 2. Jesteśmy spółką rodzinną, która działa na lokalnym rynku od 30 lat, w drugim pokoleniu.

 3. Jesteśmy jedynym zakładem pogrzebowym w Koszalinie, który nie jest anonimowy i każdego dnia, rok po roku, pracuje na rozpoznawalność i renomę swojego nazwiska.

 4. Od początku istnienia firmy wyznajemy te same wartości: robimy wszystko, by pomóc rodzinie i by rodzina miała pewność, że wszystko zrobiliśmy, nie dajemy łapówek, nie opłacamy się księżom i medykom, nie kooperujemy z szarą strefą, uczciwie płacimy podatki, nasze ceny są jawne i takie same dla wszystkich (także klientów zagranicznych), konkurujemy jakością, a nie donosem czy pomówieniem.

 5. Staramy się wyznaczać kierunki w branży, dlatego w mieście/regionie/Polsce jako pierwsi:

  • założyliśmy „amerykański” dom pogrzebowy, swego czasu największy i najnowocześniejszy na Pomorzu,
  • wprowadziliśmy do oferty przeprowadzanie zindywidualizowanych pogrzebów np. motocyklowych, żeglarskich itp.,
  • postawiliśmy profesjonalną, interaktywną stronę w sieci www,
  • wybudowaliśmy krematorium w Koszalinie,
  • przeprowadziliśmy transmisję uroczystości pogrzebowej online z ogólnoświatowym zasięgiem,
  • wprowadziliśmy możliwość całkowitego załatwienia/zamówienia pogrzebu w wersji online.

PRZED POGRZEBEM

PO POGRZEBIE

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Translate »