POBIERZ I WYDRUKUJ LUB OTWÓRZ I PRZECZYTAJ

W tym dziale zebraliśmy wydawnictwa i dokumenty, które będą Wam pomocne przed, w trakcie oraz po uroczystości pożegnalnej Waszego bliskiego.

Wydawnictwa te są naszego autorstwa, staraliśmy się zawrzeć w nich nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, którą chcemy przekazać w skróconej formie właśnie Wam. Poradniki, wzorniki z cenami, katalogi produktów lub choćby dokumenty do wypełnienia, w zależności od sytuacji, będą pomocne w przejściu tego złego czasu w sposób nieco łagodniejszy. A nade wszystko pozwolą Wam zastanowić się nad potrzebami, wyborem, w zaciszu domowym.

Każde z przedstawionych tu wydawnictw można wydrukować – obustronnie, w zależności od formatu według krótszej lub dłuższej krawędzi – lub jedynie odczytać, otwierając jako plik PDF i powiększając na ekranie do korzystnej dla siebie wielkości. Jeśli to trzyczęściowa broszura formatu A4 – trzeba ją złożyć, czyli zagiąć w dwóch miejscach. To nie jest trudne.

Ten dział będzie uzupełniany na bieżąco. Jeśli widzisz potrzebę, by omówić jakąś sprawę szerzej, zaproponuj temat, a spróbujemy sprostać: biuro@wrotniewscy.pl

MENU

Translate »