DOSTARCZANIE KWIATÓW
 

Komponowanie bukietów, wiązanek, wieńców lub form tematycznych ma w naszej firmie historię niemal tak długą, jak i sama firma. Długa też była droga od ręcznego wypisywania, flamastrem, treści na szarfach okolicznościowych, do dedykowanej drukarki termicznej ze specjalnym oprogramowaniem (jednej z dwóch w mieście), służącej do profesjonalnego, zindywidualizowanego nadruku. Choć tu trzeba przyznać, że w Koszalinie nadal króluje flamaster lub szarfy z matrycowym „Ostatnim pożegnaniem”.
Dziś w naszej firmie zamówienie kwiatów z dostawą w określone miejsce jest czynnością, którą wykonasz bez wstawania od komputera czy odkładania smartfona.

Jeśli chcesz zamówić kwiaty, stroiki, kompozycje specjalne wraz z dostarczeniem lub np. zdobienie samochodu na wesele wystarczy, że skontaktujesz się z naszą kwiaciarnią telefonicznie lub za pośrednictwem sklepu online.

  Kwiaciarnię w wersji online znajdziesz: TUTAJ

W przypadku potrzeby zamówienia kwiatów do pogrzebu organizowanego przez naszą firmę skorzystaj z zakładki: NEKROLOGI i wyszukaj nazwisko zmarłego.

Jeszcze prościej jest w przypadku potrzeby dostarczenia kwiatów na pogrzeb organizowany przez naszą firmę; tu wystarczy wyszukać nazwisko osoby zmarłej w zakładce NEKROLOGI, a gdy otworzy się właściwa strona, odnaleźć na niej moduł z wyborem i sprzedażą kwiatów, wybrać wiązankę lub wieniec, dodać treść napisu na szarfie i wybrać formę zapłaty. Co ważne, kwiaty na pogrzeby organizowane w Koszalinie – zarówno te nasze jak i obsługiwane przez pozostałe firmy pogrzebowe – na miejsce uroczystości pożegnalnych dostarczamy bezpłatnie.

NASZE USŁUGI

Translate »