OPIEKA NAD GROBAMI
 

W jakich okolicznościach powierzacie nam opiekę nad grobami Waszych bliskich?

Najczęściej z powodu odległości; mieszkacie zbyt daleko, by osobiście troszczyć się o miejsca spoczynku. Także dlatego, że nie macie już na to sił, albo z powodu zbyt dużej liczby grobów, którymi trzeba się zająć. Tak czy inaczej to żaden wstyd, to znak czasu lub konieczność od Was niezależna.

Jak możemy Wam pomóc?

Pierwszy sposób – usługa jednorazowa lub usługa abonamentowa- polega na zaoferowaniu Wam zestawu czynności, które wykonujemy na grobach Waszych bliskich co ustaloną liczbę miesięcy. To Ty decydujesz o rodzaju prac oraz terminie i częstotliwości ich wykonania. Usługę tę możesz zamówić oraz zapłacić online, a na wskazany adres mailowy, MMS lub komunikator otrzymasz zdjęcia ze stanu grobu sprzed wykonania usługi oraz po.

  Nasze usługi związane  z OPIEKA NAD GROBAMI znajdziesz:  TUTAJ

Roboczo można przyjąć, że grób należy sprzątnąć – interwencyjnie – przynajmniej dwa razy do roku, tj. przed 1 listopada i Wielkanocą. Porządkowanie grobu co miesiąc – najczęściej wybierana przez klientów usługa pakietowa – zapewnia schludny wygląd, a w powiązaniu z doborem odpowiednich czynności, np. dokonanie wiosną nasadzeń, zapewnia także właściwe wrażenia estetyczne. Z kolei właściwie skonstruowana usługa naszych 6 działań w roku powoduje, że tak zaopiekowanego nagrobka nie da się odróżnić od tego, przy którym bliscy są znacznie częściej.

Drugi sposób natomiast polega na zleceniu nam wykonania przy grobie indywidualnie zamówionych czynności, także takich, których nie ma w pakiecie abonamentowym lub tych bardziej skomplikowanych lub pracochłonnych, np. wymiana płyty epitafijnej lub odnowienie liter. Ten rodzaj usługi za każdym razem jest wyceniany indywidualnie. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub pisemnie, podać dane identyfikujące grób( imię i nazwisko osoby zmarłej i miejscowość pochówku) oraz zakres prac do wykonania. My, po obejrzeniu grobu i zapoznaniu się z zakresem czynności, pocztą zwrotną lub telefonicznie poinformujemy Was o wycenie i przybliżonym terminie wykonania.

  Nasze dane kontaktowe znajdziesz w zakładce O NAS/KONTAKT.

NASZE USŁUGI

Translate »