PROSTA PROPOZYCJA 70+
 

Renoma – za słownikiem PWN – to „bardzo dobra opinia o kimś lub o czymś”. Określenie, jak się wydaje, które chyb już wyszło z użycia. Ale z drugiej strony to także coś, na wypracowanie czego nasza firma poświęciła 30 lat i dwa pokolenia. Dla nas to rzecz najcenniejsza.

Ta usługa, skierowana do ludzi starszych, często samotnych, bez renomy, jaką cieszy się firma WROTNIEWSCY.PL. nie miałaby sensu. Bez wypracowywanej, hołubionej, a w efekcie wyznawanej przez lata uczciwości i wiarygodności nie śmielibyśmy występować z PROSTYM PROGRAMEM 70+. W swojej istocie program sprowadza się do tego, czy nam ufasz.

Ludzie starsi, którzy są właścicielami mieszkania, domu, działki lub lokalu komercyjnego, teoretycznie „są bogaci”, bo mają coś na własność. Ale jednocześnie nie stać ich na codzienne życie – na kupno lekarstw, dobrej żywności, polepszenie opieki czy warunków życia. Nieruchomości nie mogą lub nie chcą sprzedać, zresztą z różnych powodów; bo nie chcą zmian, bo obawiają się przeprowadzki w inne miejsce, bo nie chcą tracić domu, w którym spędzili większość życia.

Są banki lub przeróżne towarzystwa finansowe, które proponują w takiej sytuacji transakcję kupna nieruchomości od właściciela w zamian za stałą, dożywotnio wypłacaną co określony czas kwotę. Kwota zależy od wyceny nieruchomości, zwykle jest to 25-30 % ceny rynkowej dla danego miejsca.

Nasza propozycja jest podobna, ale różnice tkwią w szczegółach:

  • nas znasz od 30 lat, wiesz kim jesteśmy, co robimy. Nie oszukamy Cię,
  • nabywamy od Ciebie nieruchomość przez notariusza, który do aktu notarialnego wprowadza zapis o dożywotnim prawie do zamieszkiwania w kupionym np. mieszkaniu z zastrzeżeniem, że transakcja nie może pogorszyć dotychczasowych warunków życia osoby zamieszkującej. Czyli gwarantujemy, że nikt do lokalu w którym mieszkasz, się nie wprowadzi,
  • od nas dostajesz całą należną Ci kwotę od razu, bez wypłacania na raty; zakładamy, że swoimi pieniędzmi potrafisz lepiej gospodarować, niż bank czy towarzystwo finansowe,
  • od chwili sprzedaży notarialnej np. mieszkania podatek od nieruchomości i czynsz płacimy my, po Twojej stronie są media i bieżące koszty utrzymania.

  Więcej szczegółów na temat programu PROSTA PROPOZYCJA 70+ znajdziesz w broszurce, którą znajdziesz na podstronie: DO POBRANIA/PORADNIKI DO WYDRUKU/PROSTA PROPOZYCJA 70+.

Jeśli chcesz porozmawiać o programie, zadzwoń bezpośrednio do naszego pracownika: kom. 509 564 896. Umów się na spotkanie u siebie lub u nas, zadaj pytania i usłysz odpowiedzi. To nic nie kosztuje.

NASZE USŁUGI

Translate »