NIERUCHOMOŚCI: SPRZEDAŻ, NAJEM, ZARZĄDZANIE
 

To kolejny pakiet usług, który wprowadziliśmy, bo wymusiło to na nas życie. A właściwie na Was, więc wprowadziliśmy ów pakiet w odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie.

Chodzi o to, że kiedy opuszczają Was bliscy, bywa że zostawiają po sobie majątek. Problematyczne bywają nieruchomości, z którymi w bliskim czasie coś trzeba zrobić, inaczej generują koszty. A zatem przede wszystkim należy je opróżnić z rzeczy zbędnych, następnie wyremontować lub przygotować do sprzedaży, najmu albo użytkowania we własnym zakresie. I właśnie tego typu usługi oferujemy, a informacje o nich znajdziesz w dziale NASZE USŁUGI.

Niemniej, nie zawsze możecie mieć czas lub ochotę, by zajmować się sprzedażą lub najmem sklepu lub mieszkania, zresztą z różnych przyczyn. Choćby z takiej, że mieszkacie w innym kraju, a transakcja kupna-sprzedaży wymaga skompletowania dokumentów, ustalenia dogodnego momentu dokonania transakcji, wypowiedzenia umów na dostawę mediów, znalezienia kancelarii notarialnej i wyznaczenia wiążącego terminu itp, itd.

Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy nie chcecie pozbywać się nieruchomości, a chcecie ją odpłatnie udostępniać. I nie ma znaczenia, czy chodzi o najem długo czy krótkoterminowy. W pewnym momencie dojdziecie do wniosku, że spokój ma swoją cenę i że nie warto np. przyjeżdżać do Koszalina z Warszawy, by wymienić cieknący kran u najemcy, i lepiej scedować dbanie o mienie i realizację umowy na kogoś na miejscu, kogoś komu ufasz. Na nas.

  • Wy ustalicie moment sprzedaży oraz cenę nieruchomości. My będziemy sprzedawać ją tak długo, aż uzyskamy założoną rzez Was kwotę.
  • Wy decydujecie, kto może wynająć Wasze mieszkanie — student, singiel, rodzina z dziećmi i psem czy przedsiębiorca w delegacji. My przeprowadzimy rozmowy z kandydatami, wstępnie zweryfikujemy najemców, i przedstawimy Wam swoją rekomendację.
  • Zatroszczymy się o kontrolowanie płatności za media; Wasze mieszkanie nie zostanie zadłużone.
  • Przeprowadzimy wszelkie niezbędne naprawy, jakich będzie wymagała nieruchomość podczas eksploatacji. Podejmiemy się także odnowienia między cyklami najmu lub remontów okresowych.
  • Jeśli chcecie, udostępnijcie nieruchomość na Bookingu lub Airbnb na krótkotrwały najem, a my posprzątamy po Waszych gościach i przygotujemy lokal na wizytę nowych.
  • Zrealizujemy obsługę prawną i podatkową związaną z najmem nieruchomości.

Deklarujemy, że będziemy działać dla Ciebie i na Twoich warunkach za ustaloną wspólnie prowizję. Lojalnie i w najlepszej wierze będziemy reprezentowali Twoje interesy, a gwarantem naszej rzetelności jest nasze nazwisko. I oczywiście pisemna umowa.

NASZE USŁUGI

Translate »