LIKWIDACJA MIENIA/WYPROWADZKI/
ZARZĄDZANIE
 

Także i ta usługa jest odpowiedzią na Wasze potrzeby; wielokrotnie podczas pobytu w naszym biurze obsługi klienta pytaliście nas, czy nie zajmujemy się lub czy nie znamy kogoś, kto pomoże w opróżnieniu i wysprzątaniu mieszkania, którego w sposób nagły/niespodziewany staliście się właścicielami. I nie, nie znamy i nie znaleźliśmy nikogo, kto mógłby zrealizować takie zlecenie. To prawda, sporo jest firm zajmujących się przeprowadzkami, ale po przeprowadzeniu kilku rozmów doszliśmy do wniosku, że to nie to. Bo takim mieszkaniem/domem/lokalem komercyjnym należy zająć się kompleksowo oraz od początku do końca.

W czym rzecz?

Właśnie w owej kompleksowości.

Mieszkanie nie tylko należy opróżnić z przedmiotów codziennego użytku – ubrań, książek, mebli czy sprzętów rtv i agd – ale także dokonać właściwej selekcji i utylizacji. Bo czasy, gdy zawartość mieszkania można było przenieść w całości do osiedlowego śmietnika minęły – na szczęście dla środowiska – bezpowrotnie. Dziś śmieci kosztują, ale ciągle mniej, niż ich nielegalne pozbywanie się.

Na zlecenie możemy podjąć się skatalogowania, wyceny i sprzedaży wybranych przedmiotów w Waszym imieniu, a także mieszkanie po opróżnieniu posprzątać i przygotować pod np. wynajem lub sprzedaż.

  Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zajrzyj do zakładki, w której oferujemy usługę remontu mieszkania: NASZE USŁUGI/REMONTY MIESZKAŃ.

W szczególnych przypadkach, np. gdy mieszkacie poza Polska, a nie ma się kto w Waszym imieniu tym zająć – na podstawie stosownej umowy możemy zarządzać wynajmowanym mieszkaniem (kontakt z najemcą/najemcami, drobne naprawy lub remonty, sprzątania po gościach itp) lub zająć się kwestią sprzedaży lokum za wyznaczoną przez Was cenę.

W ramach likwidacji mienia zajmujemy się:

  1. Uprzątaniem mieszkań/domów po osobach zmarłych,
  2. Uprzątanie mieszkań/domów po osobach zajmujących się tzw. zbieractwem,
  3. Wywozem gabarytów,
  4. Odbiorem, wywozem i utylizacją starych mebli,
  5. Sprzątaniem piwnic i strychów,
  6. Opróżnianiem lokali komercyjnych,
  7. Wywozem złomu (za wyjątkiem pojazdów mechanicznych).

Nie podejmujemy się wywozu odpadów komunalnych, chemicznych, azbestu, ziemi i gruzu.

  Z uwagi na specyfikę, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, niemniej cennik w postaci stawek minimalnych znajdziecie w zakładce: DO POBRANIA/CENNIK.

NASZE USŁUGI

Translate »